Zprávy a aktuality

Odebírat zprávy pomocí RSS

Změna telefonního čísla

Upozorňujeme na dočasnou změnu telefonního čísla. Platné telefonní číslo je 739610680.

Rozšíření nabídky BÁZÍ a PŘÍCHUTÍ Imperia

Nabídku bází Imperia českého výrobce jsme rozšířili o druh Dripper WHO-MAN a příchutě o Admiral, Appleton, Black Jack, Laurel, Pudding Caramel, Pudding Vanilla a Pudding Strawberry.

Sigelei Spark a iStick TC 100W

Elektronický grip Sigelei Spark 90W TC patří mezi nejmenší a přitom velmi výkonné gripy s teplotním režimem. Nyní v naší nabídce.

Řada iStick gripů rozšířena o novou verzi iStick TC 100W

Odporové dráty pro teplotní režimy

Nově naskladněny odporové dráty nerezové, níklové a titanové vhodné na spirálky pro teplotní režimy. Naleznete v nabídce DIY příslušenství.

Výkonné gripy z řady iStick

Doplněna nabídka o nejvýkonnější gripy z řady iStick gripů od společnosti Eleaf. V nabídce nyní iStick 50W s vestavěnou baterií s ohromnou kapacitou 4400 mAh a iStick TC 60W s vyjimatelnou baterií a teplotnimy režimy.

Presa a Reuleaux - ergonomické MODy značky Wismec

Naskladnění výkonných MODů řady Presa a Reuleaux značky Wismec s ergonomicým tvarem, co skvěle padnou do ruky. Mnoho režimů včetně teplotních a možnost upgrade firmwaru Vám poskytne rúzné zážitky z vapingu.

Grip Joyetech CUBOID a clearomizér Joyetech CUBIS

Přední světový výrobce a průkopník v oblasti elektronických cigaret- společnost Joyetech, pyšnící je řadou patentů, představuje svůj nejnovější vysokovýkonný grip CUBOID s novými režimy VT-SS316 a TCR. Současně s ním uvádí na trh také clearomizér CUBIS s revolučním, zcela novým řešením horního plnění. Oba tyto produkty již naleznete i v naší nabídce.

iJust 2 a Melo 2

Naskladněn set nové verze úspěšného elektronického gripu iSmoka-Eleaf iJust 2, samostatné clearomizéry iJust 2 a Melo 2, několik variant žhavících hlav typu EC vhodných pro oba clearomizéry včetně ECR hlavy a náhradní kroužky a těsnění.