Žhavící hlava Protank Kangertech VOCC

Nová typ náhradní žhavící VOCC hlavy s vertikální spirálkou a 100% bavlnou do řady clearomizérů od společnosti Kangertech.
Žhavící hlava Protank Kangertech VOCC
74 Kč
Výrobce: Kangertech

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

Nová vylepšená verze Kangertech Protank žhavící hlavy s vertikální spirálkou a s japonskou 100% organickou bavlnou, jejímž výsledkem je ještě lepší podání chuti a vynikající kouřivost. Označení VOCC (Vertical organic cotton coil). Hlava je určena pro clearomizéry výrobce Kangertech AeroTankMini Protank3Protank3T3DGenitankMOW, které používají shodné hlavy.

  • Žhavící hlava je nejvíce opotřebovávaná část clearomizéru. Pokud doslouží, není potřeba kupovat nový clearomizér, ale stačí pouze tuto hlavu vyměnit za novou.
  • VOCC hlava má jednu vertikálně uloženou spirálku. Hlava je v clearomizéru umístěna ve spodní části nádržky stejně jako BDC hlava a hlava Genitank, čím je zajištěno dobré nasáknutí knotu i při malém množství liquidu.

Adekvátní variantou mohou být samozřejmě i starší verze hlav Kanger BDC, tedy s dvojitou horizontální spirálkou. VOCC hlavu lze nahradit buď hlavou Protank Kangertech BDC s klasickým knotem nebo BDC nebo Genitank Kangertech BDC s keramickými vlákny a vylepšeným těsněním.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Odpor 1,2 Ω, 1,5 Ω a 1,8 Ω
Záruka 14 dnů (spotřební zboží)

Určeno pro