X-Air Pyrex Glass BDC 1,8 ml

Clearomizér s plynulou regulací průtoku vzduchu, pyrex (skleněnou) nádržkou o objemu 1,8 ml a se spodním žhavením.
X-Air Pyrex Glass BDC 1,8 ml
119 Kč
Původně: 154 Kč
Akce
Výrobce: Microcig

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

X-Air (airflow control Pyrex Glass) je clearomizér nejnovější generace o objemu 1,8 ml s možností plynulé regulace průtoku vzduchu, spodním dvouspirálkovým žhavením BDC a nádobkou z pyrexu. Jednoduchým plněním e-liquidem přímo z lahvičky i snadnou údržbou je vhodný i pro naprosté začátečníky.

  • Regulace sání se provádí vroubkovaným otočným kroužkem umístěným v dolní části clearomizéru. Kroužek překrývá sací otvory, v krajních polohách dochází k uplnému odkrytí nebo naopak zakrytí 2 otvorů na obvodu těla clearomizéru.
  • Umístění X-Air Dual Coil hlavy (se dvěma spirálkama) je ve spodní části těla, což dává vynikající nezkreslenou chuť, neboť zajištuje stálé nasáknutí knotu liquidem i při malém množství liquidu v nádržce.
  • Dvě spirálky, které dual hlava obsahuje, jsou paralelně zapojeny, což dává celkově nižší výsledný odpor hlavy než mají jednotlivé spirálky. Tím je zajišťěn vyšší výkon s rychlejším vývinem páry a přitom se nesnižuje životnost samotné spirálky. Je nutno ale počítat s větší spotřebou liquidu.
  • Části clearomizéru X-Air Pyrex Glass BDC jsou vyrobeny z kovu s matnou povrchovou úpravou v různých barvách, vnitřní části jsou z nerezové oceli, nádobka je z pyrexu. Pyrex tvrzené borosilikátové sklo je oxid křemičitý (8% oxidu bóru a 85% oxidu křemičitého), který se díky svým vlastnostem používá pro laboratorní účely. Nemusíte se obávat reakce tohoto materiálu s více invazivními příchutěmi. Je velice odolný proti prasknutí a poškrábaní.
  • Díky vyměnitelné žhavící hlavě lze prodloužit několikanásobně životnost celého clearomizéru. Nová hlava se po odšroubování nádržky jednoduše našroubuje do vnitřního závitu v základně clearomizéru.
  • Clearomizér je opatřen standardním závitem eGo.
  • Možnost kontroly množství náplně díky průhlednému čirému tělu clearomizéru.
  • Odnímatelný náustek typ 510 je ve stejné barvě i povrchové upravě jako tělo clearomizéru.

Výrobce: Shenzhen Microcig Innovation Technology Co. Ltd

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Délka 76 mm
Průměr 14 mm
Objem 1,8 ml
Odpor 1,5-2,0 Ω (podle žhavící hlavy)
Závit eGo
Záruka 14 dnů (spotřební zboží)

Příslušenství