WISMEC Reuleaux RX200 MOD

Wismec Reuleaux RX200 TC - extrémně výkonný grip s jedinečným designem a několika režimy včetně teplotních. Možnost upgrade.
WISMEC Reuleaux RX200 TC MOD
797 Kč
Původně: 1 594 Kč
Doprodej
Výrobce: Wismec

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

RX200 je nová verze řady Reuleaux, která je partnerským dílem již zavedené společnosti Wismec a proslulého návrháře Jay Bo. Řada Reuleaux poprvé v historii elektronických cigaret využívá pro svá zařízení tři vyměnitelné baterie typu 18650, čímž dosahuje nejen plynulé dodání, ale i stabilní udržení vysokého výkonu pro vapování po celý den. MOD Wismec RX200 s výkonným čipem má maximální výkon 200 W, pokročilé funkce řízení teploty pro několik režimů, mikro USB port pro připojení k PC umožní nové aktualizace firmwaru nebo i případné dobíjení. Unikátní šestihranný vzhled RX200 je vizuálně přitažlivý a dává tak modu vyniknout mezi ostatními, stejně jako ergonomické tvarování, díky němuž je zajištěno pohodlné celodenní používání.

 • Tak jako předchozí jen o něco starší verze DNA200 má i tato nová verze RX200 tři výměnné baterie typu 18650. Výměna baterií je snadná díky magnetickému krytu baterií.
 • Pro optimální funkčnost se doporučují baterie 18650 s vysokým vybíjecím proudem, který by měl být minimálně 25 A.
 • Baterie lze kdykoliv vyměnit a dobíjet mimo MOD v jakékoliv nabíječce určené pro tento typ baterií. Navíc je možno nouzově dobíjet i přes USB port pomocí micro USB kabelu.
 • Zabudovaná ochrana proti přepólování, výrazné tučné značení polarity +,- u horního i spodního kontaktu baterií i v lůžku pro baterie.
 • MOD disponuje velmi vysokým výkonem, nastavitelným až do 200 W a je stabilní po celou dobu vapování až do vybití baterií.
 • Wismec Reuleaux RX200 je jednoduchou a přesto extrémně výkonnou variantou tvarově a konstrukčně stejného modu s označením DNA200 (podle čipu), který ještě přes PC umožňuje různá nastavení, úpravy profilů a personalizaci zařízení, kdy lze zcela přizpůsobit svým požadavkům upozornění a hlášení MODu. Reuleaux RX200 používající čip přímo od Joyetechu je výbornou volbou pro ty uživatele, kteří chtějí za rozumnou cenu výkonný stabilní mod, kde širokou personalizaci využívat nechtějí.
 • Pro zobrazení provozních hodnot je WISMEC Reuleaux RX200 opatřen přehledným 0,69“ OLED displejem, který se nachází na přední straně zařízení. Displej s vysokým rozlišením zobrazuje řadu důležitých hodnot - nastavený výkon, teplotu, odpor spirálky, zbývající kapacitu baterie a další hodnoty podle verze nainstalovaného firmweru. Dostatečně velký a přehledný displej je praktický při nastavení preferencí uživatele.
 • Dvě barevná provedení. Výrobce nabízí MOD v klasické elegantní černé barvě nebo módní dvoubarevnou bílo-tyrkysovou variantu.
 • Vyroben z trvanlivé a zároveň lehké hliníkové slitiny s matnou povrchovou úpravou vytvářející protiskluzový a odolný povrch, který je zároveň odolný vůči korozi.
 • Mimo režimu nastavení výkonu VW nabízí WISMEC Reuleaux RX200 rovněž režimy nastavování teploty pro použití nerezových, niklovýchtitanových žhavících spirálek. V těchto režimech lze dosáhnout velké produkce páry bez suchého HITu s podstatně nižší spotřebou baterie i liquidu. Na jedno nabití baterií lze v tomto režimu vapovat déle než s běžným režimem výkonu.
 • V režimu VW (nastavení výkonu) je podporován odpor žhavící hlavy v rozpětí 0,1 – 3,5 ohm.
 • V režimech TC-SS, TC-Ni a TC-Ti (nastavení teploty pro nerezové, niklové nebo titanovéi spirálky)  je podporován odpor v rozpětí 0,05 -1,5 ohm.
 • Možnost nastavení teploty od 100°C do 315°C (od 200°F do 600°F).
 • USB port je umístěný ve spodní části. Primárně je port určen pro budoucí upgrade firmwaru. S rozšiřitelným firmware budete držet krok s vývojem vapingu. Firmware 3.0 aktualizuje uživatelské rozhraní, umožní přidat aktualizovaný režim TC-SS316 a TCR režim (nastavení teplotního koeficientu odporu).
 • Odpružený závit 510.

Obsah balení: 
1x Wismec Reuleaux RX200 
1x micro USB kabel
1x návod k použití

Upozornění: Baterie nejsou součástí balení. Při sestavování i používání dbejte pokynů dle přiloženého návodu.

Záruka: 2 roky

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Materiál slitina hliníku
Výška 85 mm
Šířka 50 mm
Tloušťka 40 mm
Výstupní výkon 1 W - 200 W
Výstupní režimy VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS
Certifikace CE, RoHs, SGS
Záruka uvedena v popisu zboží