WISMEC Presa 75W TC MOD

Wismec Presa TC 75W - ergonomický grip s variabilním výkonem až 75 W, možností nastavení teploty a s režimem Bypass.
WISMEC Presa 75W TC MOD
1 299 Kč
Výrobce: Wismec

Vyprodáno

Popis zboží

Wismec Presa TC 75W je další verzí gripu z řady Presa poměrně nové značky Wismec.
Značka Wismec si díky inovacím a kvalitě svých výrobků rychle našla jedno z předních míst na trhu elektronických cigaret a neustále překvapuje dalšími novinkami, například novou řadou gripů Reuleaux.
Hlavním důvodem obliby Presy je bezesporu inovace vzhledu. Perfektní ergonomický tvar, jehož zásluhou grip velmi dobře padne do ruky a se kterým uspěl už grip Presa TC 40W, si ponechává i tato silnější verze. I zde spínací tlačítko tvoří celá boční stěna a dá se tak stiskem pohodlně ovládat v jakékoliv poloze. Proti nechtěnému sepnutí je tlačítko opatřeno bezpečnostním zámkem.

Nová verze Wismec Presa TC 75W nenabízí při zachování malých rozměrů jen téměř dvojnásobný výkon. Zdroj energie je zde řešen vyměnitelnou baterií, grip má k dispozici více režimů, má větší displej a umožní i nové aktualizace firmwaru.

 • Zatímco předchozí verze Presy měly vestavěné baterie s kapacitou 2300 mAh nebo 2600 mAh, tato novější verze využívá výměnné baterie typu 18650. Výměna baterií je snadná i díky magnetickému krytu baterií.
 • Pro optimální funkčnost se doporučují baterie 18650 a vysokým vybíjecím proudem, který by měl být minimálně 20 A.
 • Baterie lzekdykoliv vyměnit a dobíjet mimo MOD v jakékoliv nabíječce určené pro tento typ baterií. Navíc je možno dobíjet i přes USB port pomocí dobíjecího micro USB kabele.
 • Pro zobrazení základních provozních hodnot je nový WISMEC Presa opatřen přehledným 0,96“ OLED displejem, který se nachází přímo na spínacím tlačítku. Displej zobrazuje hodnoty nastaveného výkonu, teploty, výstupního napětí, odporu spirálky a rovněž zbývající kapacitu baterie. Velký displej dodá gripu i na atraktivnosti a praktičnosti pro nastavení preferencí uživatele.
 • MOD disponuje vysokým výkonem, nastavitelným až do 75 W.
 • Mimo režimu nastavení výkonu VW nabízí WISMEC Presa TC 75W rovněž režimy nastavovaní teploty pro použití nerezových, niklovýchtitanových žhavících spirálek. V těchto režimech lze dosáhnout velké produkce páry bez suchého HITu s podstatně nižší spotřebou baterie i liquidu. Na jedno nabití baterie lze v tomto režimu vapovat déle než s běžným režimem výkonu.
 • V režimu VW (nastavení výkonu) a režimu Bypass je podporován odpor žhavící hlavy v rozpětí 0,1 – 3,5 ohm.
 • V režimech TC-SS, TC-Ni a TC-Ti (nastavení teploty pro nerezové, niklové nebo titanové spirálky) je podporován odpor v rozpětí 0,05 -1 ohm.
 • Možnost nastavení teploty od 100°C do 315°C (od 200°F do 600°F).
 • Novým režimem je Bypass, tedy režim přímého napětí z baterie. Při tomto režimu je ignorován interní čip a v podstatě se jedná o režim mechanického MODu.
 • USB port je umístěný ve spodní části. Pomocí kabelu micro USB je možno Wismec Presa TC nabíjet a používat zároveň. Primárně je určen pro budoucí upgrade firmwaru. S rozšiřitelným firmware budete držet krok s vývojem vapingu. Firmware 3.0 aktualizuje uživatelské rozhraní, umožní přidat aktualizovaný režim TC-SS316 a TCR režim (nastavení teplotního koeficientu odporu).
 • Nerezový závit 510 s odpruženým kontaktem pro lepší kompatibilitu se všemi tanky.

Obsah balení: 
1x Wismec Presa TC 75W
1x návod k použití

Upozornění: Balení neobsahuje dobíjecí USB kabel. Použít lze jakýkoliv USB kabel s micro konektorem. Při sestavování i používání dbejte pokynů dle přiloženého návodu.

Záruka: 2 roky

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Materiál slitina kovu
Výška 85 mm
Šířka 39,3 mm
Tloušťka 23 mm
Výstupní výkon 1 W - 75 W
Výstupní režimy VW/Bypass/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS
Certifikace CE, RoHs, SGS
Záruka uvedena v popisu zboží