USB adaptér eGo VV Passthrough

Měnič výstupního napětí podporující 4 úrovně napětí s napájecím kabelem k přímému připojení ke zdroji energie.
USB adaptér eGo VV Passthrough
189 Kč

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

USB eGo VV Passthrough je adaptér umožňující měnit výstupní napětí ve čtyřech manuálně nastavitelných hodnotách 3,0 V,  3,6 V, 4,0 a 4,8 V. Tato funkce poskytuje uživatelům možnost nastavit si aktuálně takové napětí, které optimálně vyhovuje používanému zařízení pro tvorbu páry a zvolenému e-liquidu.

Adaptér není baterie, ale v době používání e-cigarety v dosahu zdroje energie tradiční baterii zcela nahradí. Adaptér se připojuje svým kabelem přímo do USB  portu počítače.

Lze jej také připojit s použitím AC adaptéru k síťové zásuvce, případně pomocí CL autoadaptéru k zapalování v automobilu nebo s Power bankami. Ve všech těchto případech doporučujeme použít výkonější typy s výstupem 5V/2A.
  • Osazen standardním konektorem kompatibilním s rozprašovači se závity 510/eGo.
  • Adaptér má mini vzhled, je lehký a skladný a umožňuje tak snadné přenášení.
  • Jednoduché manuální ovládání.
  • Změna napětí se provádí čtyřmi stisky ovládacího tlačítka. Prvním čtyř-stiskem se adaptér odemkne a nastaví na nejnižší úroveň napětí. Opakováním čtyř-stisku se posunete vždy na další úroveň napětí. Posledním čtyř-stiskem se adaptér uzamkne.
  • Informace o právě nastaveném napětí je indikována barvou LED diody (3,0 V-modré světlo, 3,6 V-růžové světlo, 4,0 V-červené světlo, 4,6 V-zelené světlo).
  • Baleno v blistru.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Barva černá
Délka kabelu USB cca 0,8 m
Výstupní napětí 3,0 - 3,6 - 4,0 - 4,8 V
Záruka 6 měsíců