Silikonový kroužek pro Eleaf iJust 2

Speciální silikonový kroužek pro clearomizér iJust 2 od výrobce Eleaf sloužící k regulaci přívodu vzduchu.
Silikonový kroužek pro Eleaf iJust 2
14 Kč
Původně: 19 Kč
Doprodej
Výrobce: iSmoka-Eleaf

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

Náhradní silikonový kroužek k regulaci množství přiváděného vzduchu ke spirálce (nízkoodporové hlavě) clearomizéru iJust 2 od výrobce Eleaf.

  • Air Flow Control (regulace přívodu vzduchu) je v současné době již u většiny funkčně propracovaných tanků samozřejmostí. Nepostrádá ji ani clearomizér iJust 2, u kterého výrobce představuje hned několik novinek.
  • Jednou z hlavních inovací je unikátní řešení velmi dobrého odvodu přebytečného tepla. Konstrukční novinkou je žebrování na obvodu základny clearomizéru, které zamezí přehřátí tanku.
  • iJust 2 z tohoto důvodu nemá klasické ovládání vzduchu přímo na základně jako naprostá většina tanků, ale regulace je řešena právě speciálním silikonovým kroužkem.
  • Silikonový kroužek se jednoduše navleče na základnu iJust 2 clearomizéru tak, aby otvory v kroužku lícovaly s dírkami v základně. Poté lze otáčením silikonového kroužku regulovat přívod vzduchu, případně ho zcela uzavřít.
  • V základně jsou zhotoveny větší otvory, kterými je zajištěn dostatečný průtok vzduchu k nízkoodporové žhavící hlavě pro vytvoření velkého množství páry. To ocení hlavně uživatelé, kteří preferují potahování páry přímo do plic. Při tomto způsobu vapování není potřeba kroužek nasazovat.

Výrobce: iSmoka-Eleaf

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.


Parametry

Materiál silikon
Záruka 2 roky