Elektronický grip Sigelei Spark 90W TC

Sigelei Spark 90W TC je elegantní, malý a výkonný grip s regulací teploty.
Výrobce: Sigelei

Prodej skončil

Popis zboží

Sigelei Spark 90W TC Mod je malý a výkonný grip s regulací teploty a s jednou baterií 18650 a OLED  displejem.  Díky svým vysokým parametrům v podobě výkonu až 90 W s přehledem stačí pro použití sub-ohm tanků, jelikož nadprůměrně zvládá naprostou většinu nízkoodporových žhavících hlav, které jsou v současnosti k dostání. Dokáže tak bez problémů zajistit generování velkého množství páry.

  • inteligentní technologie řízení teploty (režimy TC - Temperatury Control) pro použití niklovýchtitanových žhavících spirálek. V těchto režimech lze dosáhnout velké produkce páry s podstatně nižší spotřebou baterie i e-liquidu. Na jedno nabití baterie lze v teplotních režimech vapovat déle než s běžným režimem výkonu.
  • V režimu VW (nastavení výkonu) je podporován odpor žhavící hlavy v rozpětí 0,1 – 3,0 ohmů.
  • V režimech TC-Ni a TC-Ti (nastavení teploty pro niklové nebo titanové spirálky) je podporován odpor v rozpětí 0,05 -1 ohm.
  • Možnost nastavení teploty od 100°C do 300°C (od 212°F do 572°F).
  • Samozřejmostí je i kvalitní OLED displej se zobrazováním všech potřebných informací. Na displeji se zobrazuje nastavený výkon, teplota, odpor žhavící hlavy, výstupní napětí a zbývající kapacita baterie.
  • Sigelei Spark 90W TC je částečně automatický, zvládá použití kanthalových, niklových , titanových i nerezových žhavicích spirálek. Jeho elektronika dokáže sama posoudit optimální režim pro právě používanou spirálku.
  • Výdrž je pak zajištěna vyměnitelnou baterií typu 18650 s vysokým vybíjecím proudem.
  • Dobíjení článku se provádí mimo grip v jakékoliv nabíječce určené pro tento typ baterií. Je zde i možnost dobíjení pomocí USB portu nabíjecím kabelem z PC nebo pomocí adaptéru ze sítě 220 V.
  • Je doporučeno používat baterie s vysokým vybíjecím proudem, vhodná je např. Sony US18650VTC4 nebo silnější.
  • Vhodně je zde zvolena velikost i tvar se zaoblenými hranami. Malý, lehký grip je skvěle padnoucí do ruky s rozměry 83mm x 36,9mm x 23mm

Obsah balení:
1x Sigelei Spark 90W TC
1 x Micro USB Cable
1x Silikonové pouzdro
1x Návod k použití

Upozornění: Balení neobsahuje baterii ani adaptér do sítě 220V. Při sestavování i používání dbejte pokynů dle přiloženého návodu.

Záruka: 2 roky

Vyrobce: Sigelei

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Barva Černá, Stříbrná
Materiál slitina zinku, pogumovaný povrch
Rozměry 83 mm x 36.9 mm x 23mm
Nastavitelný výkon 10 W-90 W
Nastavitelná teplota 100°C-300°C / 212°F-572°F
Podporovaný odpor 0,1Ω-2,5 Ω
Závit 510
Nabíjení externí nabíječka, micro USB
Materiál spirálky kompatibilní s režimem Kanthal (VW režim) / Nikl 200 (režim TC-Ni) / Titan (režim TC-Ti)
Záruka 2 roky