Sada X-Air Pyrex Glass – Spinner II 1600 mAh, 1 ks

E-cigareta s clearomizérem X-Air Pyrex Glass a baterií Spinner II 1600 mAh. Sada v pouzdře s příslušenstvím a náhradní hlavou, od výrobce MICROCIG.
Výrobce: Microcig

Prodej skončil

Popis zboží

Sada s jedním kusem e-cigarety osazené clearomizérem X-Air Pyrex Glass s funkcí regulace průtoku vzduchu (airflowcontrol) a eGo baterií Spinner II s regulovatelným výstupním napětím a vysokou kapacitou 1600 mAh od výrobce MICROCIG.

Povedený design a precizní provedení modelu clearomizéru X-Air Pyrex Glass použitím skleněné (pyrex) nádržky a kovových materiálů s matnou povrchovou úpravou dává cigaretě luxusní vzhled. 
Clearomizér je osazen výměnnou BDC žhavící hlavou s odporem žhavící spirálky 1,5-2,0 Ω. Možnost výměny žhavících hlav zvyšuje životnost clearomizérů. Jak celý clearomizér, tak i žhavící hlavy nabízíme rovněž samostatně jako náhradní díly.

Model baterie Spinner II 1600 mAh je silná baterie s obrovskou kapacitou vzhledem k relativně malým rozměrům. Spinner II má regulovatelné výstupní napětí v rozsahu 3,3V do 4,8V, které se nastavuje spodním otočným kroužkem. Spinner II je svým povrchem přizpůsobená do ruky uživatele tak, že znesnadňuje vyklouznutí baterie. Tvarované regulační kolečko zjednoduší nastavení. Moderní elektronika slibuje dobrou vlastní životnost, ale i výdrž kapacity je velmi uspokojivá.

Sada v pouzdře je vybavena veškerým příslušenstvím potřebným pro běžný provoz elektronické cigarety, takže můžete mít své kuřácké potřeby dobře chráněné a vždy po ruce. Stačí pouze dokoupit e-liquid, který není součástí sady.

  • Výborná dýmavost a spolehlivost.
  • Obsah nádržky cca 1,8 ml. Jednoduché plnění po odšroubování základny naléváním po vnitřní stěně nádržky.
  • Doba dobíjení baterie s kapacitou 1600 mAh cca 4 hodiny.
  • Baterie s manuálním ovládáním, uzamykatelná, se signalizací vybití baterie a regulací výstupního výkonu.
  • Cestovní balení v XL pouzdře eGo.

Obsah balení:
1x clearomizér X-Air Pyrex Glass, obsah 1,8 m
1x náhradní hlava 
1x baterie eGo - Spinner II 1600 mAh se závitem eGo/510
1x nabíječka s USB kabelem
1x AC adaptér
1x pouzdro
1x český manuál

Upozornění:
Při šroubování k baterii je vhodné uchopit clearomizér za kovovou objímku se závitem (nikoli za průhlednou nádržku nebo náustek).

Výrobce: ShenzhenMicrocigInnovation Technology Co. Ltd

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Barva černá, stříbrná-nerez
Obsah 1,8 ml
Délka 190 mm
Kapacita baterie 1600 mAh
Rozměry pouzdra 167x57x40
Odpor 1,5 - 2,0 Ω
Průměr baterie 16,5 mm
Závit baterie eGo/510
Záruka uvedena v popisu zboží