Protank Kangertech BCC 2,5 ml

Protank Kangertech je celokovový pochromovaný rozebíratelný BCC clearomizér s výměnnou hlavou a nádobkou z pyrexu (sklo) o objemu 2,5 ml.
Protank Kangertech BCC 2,5 ml
399 Kč
Výrobce: Kangertech

Vyprodáno

Popis zboží

Protank Kangertech je celokovový pochromovaný a rozebíratelný clearomizér s BCC výměnnou hlavou a nádobkou z pyrexu (sklo) o objemu 2,5 ml, který vyniká hlavně pevností těla.

  • Umístění hlavy ve spodní části těla (BCC-Bottom coil cartomizer) dává vynikající nezkreslenou chuť neboť zajištuje stálé nasáknutí knotu liquidem i při malém množství liquidu v nádržce.
  • Díky vyměnitelné žhavící hlavě lze prodloužit několikanásobně životnost celého clearomizéru.
  • Všechny části clearomizéru Protank Kangertech jsou vyrobeny z pochromovaného kovu, nádobka je z pyrexu. Pyrex borosilikátové sklo je oxid křemičitý (8% oxidu bóru a 85% oxidu křemičitého), který se díky svým vlastnostem používá pro laboratorní účely (nemusíte se obávat reakce tohoto materiálu s více invazivními příchutěmi).
  • Opatřen standardním závitem 510. S bateriemi eGo je kompatibilní. Není sice stejného průměru, ale k překrytí eGo závitu je tato verze v luxusni krabičce doplněna krytkou závitu pro ucelený vzhled cigarety.
  • Jednoduché plnění - po odšroubování spodního dílu se e-liquidem plní přímo z lahvičky. Nalévejte e-liquid dovnitř po stěnách clearomizéru.
  • Možnost kontroly množství náplně díky průhlednému tělu clearomizéru.

Balení tohoto typu Protanku je v nejluxusnější formě dostupné na trhu.

Kovová krabička obsahuje:
1x skleněné tělo
1x spodní základnu
2x hlavu s odporem 2,5ohm
1x krytku závitu 510 pro použití na eGo bateriích.

Výrobce: Shenzhen Kanger Technology Co.,Ltd.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Objem 2,5 ml
Odpor 2,5 Ω
Náustek kovový, kulatý
Závit 510
Záruka 14 dnů (spotřební zboží)

Příslušenství