Protank 3 Kangertech BDC 2,5 ml Single Kit

Protank 3 Kangertech je celokovový pochromovaný rozebíratelný BDC clearomizér s výměnnou hlavou s keramickými vlákny pyrex nádobkou o objemu 2,5 ml.
Protank 3 Kangertech BDC 2,5 ml Single Kit
309 Kč
Výrobce: Kangertech

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

Protank 3 Kangertech je celokovový pochromovaný a rozebíratelný clearomizér s BDC výměnnou hlavou Genitank (Bottom dual coil a keramické vlákno) a nádobkou z pyrexu (sklo) o objemu 2,5 ml, který vyniká hlavně pevností těla.

  • Umístění hlavy ve spodní části těla (označení Bottom) dává vynikající nezkreslenou chuť, neboť zajištuje stálé nasáknutí knotu liquidem i při malém množství liquidu v nádržce.
  • Díky vyměnitelné žhavící hlavě lze prodloužit několikanásobně životnost celého clearomizéru. Žhavící hlava je nejvíce opotřebovávaná část clearomizéru. Pokud doslouží, není potřeba kupovat nový clearomizér, ale stačí pouze tuto hlavu vyměnit za novou.
  • Typ hlavy s dvojitým žhavením (označení Dual Coil). Hlava obsahuje dvě spirálky, které jsou paralelně zapojeny, což dává celkově nižší výsledný odpor hlavy než mají jednotlivé spirálky. Tím je zajišťěn vyšší výkon s rychlejším vývinem páry a delší životnost samotné spirálky. Je nutno ale počítat s trochu větší spotřebou liquidu než u hlav s jednou spirálkou. Díky vylepšené konstrukci a novému vnitřnímu materiálu (knot s keramickým vláknem) získáte z těchto hlav lepší podání chuti e-liquidu.
  • Všechny části clearomizéru Protank 3 Kangertech jsou vyrobeny z pochromovaného kovu, nádobka je z pyrexu. Pyrex borosilikátové sklo je oxid křemičitý (8% oxidu bóru a 85% oxidu křemičitého), který se díky svým vlastnostem používá pro laboratorní účely (nemusíte se obávat reakce tohoto materiálu s více invazivními příchutěmi).
  • Opatřen standardním závitem 510. S bateriemi eGo je kompatibilní. Není sice stejného průměru, ale k překrytí eGo závitu je tato verze v luxusni krabičce doplněna krytkou závitu pro ucelený vzhled cigarety.
  • Jednoduché plnění - po odšroubování spodního dílu se e-liquidem plní přímo z lahvičky. Nalévejte e-liquid dovnitř po stěnách clearomizéru.
  • Možnost kontroly množství náplně díky průhlednému tělu clearomizéru.

Balení obsahuje:
1x skleněné tělo
1x spodní základnu
1x horní díl s výměnným náustkem 510
1x hlavu s keramickým vláknem s odporem 1,8 ohm

Dárek zdarma:
1x krytka závitu 510 pro použití na eGo bateriích.

U této verze lze použít také regulátor průtoku vzduchu, který je s tímto typem clearomizéru kompatibilní.

Výrobce: Shenzhen Kanger Technology Co.,Ltd.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Objem 2,5 ml
Odpor 1,8 Ω
Náustek kovový, kulatý
Závit 510
Záruka 14 dnů (spotřební zboží)

Příslušenství