Mini Protank 3 Kangertech BDC 1,5 ml

Mini Protank 3 Kangertech je celokovový rozebíratelný BDC clearomizér s výměnnou hlavou a nádobkou z pyrexu (sklo) o objemu 1,5 ml.
Mini Protank 3 Kangertech BDC 1,5 ml
Doprodej
Výrobce: Kangertech

Prodej skončil

Popis zboží

Mini Protank 3 Kangertech je celokovový, rozebíratelný clearomizér s BDC výměnnou hlavou (Bottom dual coil) a nádobkou z pyrexu (sklo) o objemu 1,5 ml, který vyniká hlavně pevností těla. Nádobka je stejná jako Mini Protank II. Vyměnitelný náustek 510.

  • Umístění hlavy ve spodní části těla (označení Bottom) dává vynikající nezkreslenou chuť, neboť zajištuje stálé nasáknutí knotu liquidem i při malém množství liquidu v nádržce.
  • Díky vyměnitelné žhavící hlavě lze prodloužit několikanásobně životnost celého clearomizéru. Žhavící hlava je nejvíce opotřebovávaná část clearomizéru. Pokud doslouží, není potřeba kupovat nový clearomizér, ale stačí pouze tuto hlavu vyměnit za novou.
  • Typ hlavy s dvojitým žhavením (označení Dual Coil). Hlava obsahuje dvě spirálky, které jsou paralelně zapojeny, což dává celkově nižší výsledný odpor hlavy než mají jednotlivé spirálky. Tím je zajišťěn vyšší výkon s rychlejším vývinem páry a delší životnost samotné spirálky. Je nutno ale počítat s trochu větší spotřebou liquidu než u hlav s jednou spirálkou.
  • Všechny části clearomizéru Mini Protank 3 Kangertech jsou vyrobeny z kovu, nádobka je z pyrexu. Pyrex borosilikátové sklo je oxid křemičitý (8% oxidu bóru a 85% oxidu křemičitého), který se díky svým vlastnostem používá pro laboratorní účely (nemusíte se obávat reakce tohoto materiálu s více invazivními příchutěmi).
  • Opatřen zpevněným standardním závitem 510. S bateriemi eGo je kompatibilní.
  • Jednoduché plnění - po odšroubování spodního dílu se e-liquidem plní přímo z lahvičky. Nalévejte e-liquid dovnitř po stěnách clearomizéru.
  • Možnost kontroly množství náplně díky průhlednému tělu clearomizéru.

Výrobce: Shenzhen Kanger Technology Co.,Ltd.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Barva čirá
Objem 1,5 ml
Odpor hlavy 1,5 ohm
Záruka 14 dnů (spotřební zboží)

Příslušenství