Kangertech KBOX Grip

Kangertech KBOX - elektronický grip s nastavitelným výkonem až 40W.
Výrobce: Kangertech

Prodej skončil

Popis zboží

Kangertech KBOX je po všech stránkách precizně propracovaný Grip s regulací výstupního výkonu 8 až 40 W. Je tedy vhodný i pro nízkoodporové atomizéry. Podporuje žhavení s velmi malým odporem až 0,4 ohm, kdy se již hodí každý Watt navíc.

Jeho tělo tvoří plášť z hliníkové slitiny, díky níž je lehčí než jeho konkurenti v této kategorii. Je tedy příjemný do ruky a je vhodný pro všechny clearomizéry s 510 závitem. Pro zdroj energie jsou určené monočlánky typu 18650. Jednoduchý indikátor kapacity baterie je umístěn na těle gripu, počet svítících diod ukazuje stav nabití baterie. Grip

  • Regulace výstupního výkonu se provádí rychlým výběrem z přednastavených hodnot 8/13/20/25/30/35 a 40W jednoduše stiskem tlačítka. Každé zvýšení či snížení výstupu je indikováno LED světlem.
  • Standardní zamykání (vypnutí) a odemykání (zapnutí) celého gripu.
  • Ochranné prvky - ochrana proti nízkému napětí baterie, přepětí a zkratu, ochrana proti přežhavení spirálky vypnutím gripu při sepnutí tlačítka delším 10 sekund.
  • Závit 510 je odpružený.
  • Zdroj - baterie 18650 není součástí balení.
  • Min. odpor atomizéru 0,4 ohmu, na tomto gripu lze používat naprostou většinu dostupného příslušenství.

Sada obsahuje: 1x KBOX Grip

Upozornění:
Při sestavování i používání dbejte pokynů dle přiloženého návodu. Před prvním použitím musí být baterie plně nabitá. Při vkládání baterie do nabíječky nebo těla gripu dbejte na správnou polaritu. Při utahování závitu nepoužívejte nadměrnou sílu, aby nedošlo k poškození. 
Baterie a nabíječka není součástí balení.

Záruka:
2 roky

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Materiál slitina hliniku
Výška 89 mm
Šířka 25 mm
Výstupní výkon 8, 13, 20, 25, 30, 35 a 40W
Certifikace CE, RoHs, SGS
Záruka uvedena v popisu zboží

Příslušenství