Sada Joyetech eGo ONE Mega 2600 mAh

Kapacitou baterie nejsilnější a objemem clearomizéru největší e-cigareta ze série eGo ONE od Joyetechu. Svou koncepcí pro využití různých způsobů kouření je eGo ONE určena široké vaperské veřejnosti.
Joyetech eGo ONE Mega
1 589 Kč
Výrobce: Joyetech

Vyprodáno

Popis zboží

Po velkém úspěchu průkopnické e-cigarety eGo-T/C, jejíž princip výměnné hlavy stále provází i další originální modely (eRoll, eCab, eGo-CC), přichází společnost Joyetech s generačně dalším typem kompletních eGo e-cigaret - sérií eGo ONE.
Jak už název napovídá, je pro svou rozmanitost schopna oslovit téměř všechny vyznavače elektronického kouření.
Základní verze eGo ONE s průměrem 19 mm ve standardní velikosti 1100 mAh/1,8 ml a XL velikosti 2200 mAh/2,5 ml byla rozšířena velikostně i kapacitně oběma směry. Pro slapší kuřáky dolů o verzi eGo ONE Mini s průměrem 16 mm a kapacitou 850 mAh/1,8 ml a pro silnější kuřáky o verzi eGo ONE Mega.

Hlavní prvkem celé této série „cigarety pro každého“ je nabídka dvou funkčně rozdílných typů výměnných žhavících hlav s označením CL. Na první pohled stejné hlavy se neliší jen odporem spirálky, ale hlavně svou vnitřní konstrukcí. Rozdílná je i velikost vzduchového otvoru (kouřovodu). Tím má každá varianta zcela jiné vlastnosti následného vapování a právě tím je možné oslovit široké spektrum e-kuřáků.

Verze eGo ONE Mega je opravdu výkonná e-cigareta s velmi slušnou kapacitou. Původně nabízená kapacita baterie 2300 mAh byla ještě navýšena na úctyhodných 2600 mAh a s objemem clearomizéru 4 ml uspokojí i silné kuřáky.

eGo ONE Mega podporuje rovněž CLR hlavy, je tak vhodná i pro ty, kteří rádi tvoří a experimentují. Základní hlavy lze nahradit CLR hlavou, tedy obnovitelnou hlavou s jednoduchým principem výměny vaty, pro opakované používání již hotových spirálek nebo vlastnoručně zhotovené spirálky.

 • V sadě nabízí dva typy hlav pro různé varianty vapování. Pro nadechování ústy, nadechování přes ústa do plic, nebo přímé vdechování do plic.
  Žhavící hlava CL 0,5 ohm má menší odpor spirálky, větší průchod a přívod vzduchu (větší průměr kouřovodu 3,5mm) je vhodná pro inhalaci a přímého vdechování do plic.
  Žhavící hlava CL 1 ohm má větší odpor spirálky, menší přívod vzduchu (menší průměr kouřovodu 1,8mm) a je vhodná pro simulaci klasického kouření vdechováním do úst.
 • eGo ONE Mega má průměr 22 mm a délku 134,7 mm a kapacitu clearomizéru 4 ml.
 • Vyrobeno z nerezové oceli. Kryt, regulační kroužek, spojovací závit i dosedací lůžko jsou charakteristické vysokou kvalitou a dobrou odolností proti oděru.
 • Indikace stavu nabití baterie. V 5 krocích je vybití signalizováno měnící se frekvencí blikání. Plně nabitá baterie svítí nepřetržitě, podle rozsahu vybití se blikání zrychluje.
 • Možnost regulace přívodu vzduchu. Na základně atomizéru se nachází otočný kroužek, pomocí kterého lze přizpůsobit přívod vzduchu k žhavící hlavě.
 • Dobíjení přes USB kabel z PC nebo pomocí adaptéru přímo ze sítě. Při nabíjení nebo připojení pomocí USB bliká na baterii červená dioda. Zhasne 5 sekund po plném nabití baterie.
 • Doba dobíjení do plného nabití cca 3,5 hod. s adaptérem 1A.
 • Ochrana proti proti zkratu a nízkému napětí.
 • Závit 510.

Obsah balení:
1x eGo ONE baterie 2600 mAh
1x eGo ONE tělo clearomizeru 4 ml
1x eGo ONE CL atomizér 0,5 ohm
1x eGo ONE CL atomizér 1 ohm
1x eGo ONE základna atomizéru
1x eGo ONE náustek (kovový)
1x USB kabel
1x síťový adaptér 1A (EU)

Při sestavování i používání dbejte pokynů dle přiloženého návodu. Před prvním použitím musí být baterie plně nabitá.

Výrobce: Joyetech

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Materiál nerezová ocel
Délka 134,7 mm
Kapacita 2600 mAh
Průměr 22 mm
Objem 2,5 ml
Odpor spirálky 0,5/1,0 ohm
Závit 510
Záruka 2 roky