Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO 1500 mAh - startovací sada

Elektronická cigareta eGo-AIO od Joyetechu ve stylu "vše v jednom". Startovací sada.
Joyetech eGo AIO 1500 mAh
Doprodej
Výrobce: Joyetech

Prodej skončil

Popis zboží

Nová generace elektronických cigaret od Joyetechu eGo AIO - All In One (vše v jednom), využívá unikátní Cubis skleničkový design, který zabraňuje jakémukoliv protékání směrem k baterii.

eGo AIO je jednoduchou elektronickou cigaretou, která nevyžaduje sestavení. Baterie a clearomizér s objemem 2 ml tvoří jeden celek. Cigareta nevyžaduje ani žádné složité nastavování či přípravu, je tak ideální pro naprosté začátečníky.
Odšroubovat se dá pouze vrchní část clearomizéru, kudy se eGo AIO plní e-liquidem. Přívod vzduchu si lze přizpůsobit svým potřebám, což umožní ještě více vylepšit sílu potahu a tvorbu páry.

  • Kapacita baterie je 1500 mAh. V případě potřeby lze eGo AIO snadno nabít pomocí micro USB portu.
  • Široký výběr žhavících hlav. Hlavy typu BF jsou stejné jako pro Joyetech Cubis tank a nabízí se tak nerezové spirálky s odpory 0,5Ω, 1,0Ω a spirálky clapton s odporem 1,5Ω.
  • V sadě jsou už přiloženy dvě hlavy s nerezovou žhavící spirálkou s odporem 0,6Ω, která se i přes svůj nízký odpor dá klasicky kouřit a potahovat stylem "pusa-plíce".
  • Zajímavým zpestřením celé elektronické cigarety je také podsvícení clearomizéru (e-liquidu) pomocí LED diody. Dlouhým podržením tlačítka ve vypnutém stavu lze přepínat mezi jednotlivými barvami. Vybírat lze ze sedmi barev. Podsvícení je možno také vypnout.
  • Dětská pojistka. Joyetech eGo AIO je první elektronickou cigaretou vybavenou dětskou pojistkou. Pro odšroubování vrchní části clearomizéru je tak potřeba ji nejdříve zamáčknout směrem dolů a až poté odšroubovat.
  • Náustek. Díky speciálně zatočenému náustku získáváte větší ochranu proti případnému vyprsknutí e-liquidu do pusy.
  • Přívod vzduchu. Unikátně zpracovaný horní přívod vzduchu zamezuje protékání skrze vzduchové průduchy směrem k baterii. Nastavit lze přesně takovou sílu potahu, jaká vám vyhovuje nejvíce.

Plnění:
Clearomizér má dětskou pojistku, takže pro odšroubování vrchní části je potřeba ji nejprve zatlačit směrem dolů a až poté odšroubovat. U jednobarevné verze eGo AIO plňte po rysku MAX, u dvou barevných verzí se řiďte barevně vyznačenou hranicí. Pár kapek e-liquidu nakapejte také na žhavící hlavu, aby se vata pořádně nasákla.

Obsah balení: 
1x Joyetech eGo AIO Baterie
2x BF SS316 0,6Ω žhavící hlava
1x spirálovitý náustek
1x průhledný náustek
1x micro USB kabel

1x český návod

Záruka: 24 měsíců.

Výrobce: Shenzhen Joyetech Co.,Ltd.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Délka 118 mm
Průměr 19 mm
Kapacita baterie 1500 mAh
Objem clearomizéru 2 ml
Certifikace CE,RoHs
Odpor žhavící hlavy 0,6Ω (15W-28W)
LED podsvícení clearomizéru bílá, žlutá, růžová, červená, modrá, fialová, tyrkisová
Záruka uvedena v popisu zboží