Clearomizer Joyetech Delta II

Vylepšená verze nízkoodporových clearomizerů řady Delta z nerez oceli a pyrexu s regulací přívodu vzduchu a možností používat dva typy hlav - LVC a RBA.
Joyetech Delta II
349 Kč
Původně: 649 Kč
Doprodej
Výrobce: Joyetech

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

Nerezový tank Delta II od společnosti Joyetech s ovládacím prvkem přívodu liquidu.

Funkčně i designově velmi povedený clearomizér s dostatečnou kapacitou pyrex nádržky, která pojme až 3,5 ml e-liquidu. Aktuální množství liquidu je možno sledovat díky malým průzorům v kovovém krytu zásobníku z kvalitního laboratorního skla. Kovový náustek je typu 510. Základna s regulací přívodu vzduchu je u tohoto clearomizéru již samozřejmostí.

Žhavící hlava s označením LVC (Liquid Variable Control - ovládání přívodu liquidu). Tyto hlavy disponují novým ovládacím prvkem, který umožňuje regulovat nastavením otočné části také množství e-liquidu přivedeného ke spirálce, čímž lze clearomizér ještě více přizpůsobit individuálním potřebám každého uživatele.

Výrobce ke clearomizéru Delta II nabízí dva typy hlav:

  • LVC hlava, kterou je clearomizér standardně osazen, je nízkoodporová hlava s odporem spirálky 0,5 ohm. Kvůli tomuto nízkému odporu vyžaduje pro využití svého plného potencionálu silný grip nebo baterii s výkonem vyšším než 20 W. Doporučuje se 20 - 45 W. LVC hlavy jsou již připravené výrobcem, balení clearomizéru Delta II je doplněno jednou náhradní hlavou LVC, další náhradní LVC hlavy lze zakoupit jako samostatný produkt.
  • Kromě zmiňované LVC hlavy, lze zakoupit rovněž speciální RBA hlavu pro osazení vlastnoručně namotanými spirálkami. S možností použít do Delty II také RBA hlavu tak výrobce umožňuje proměnit tento výjimečný clearomizér na tzv. DIY atomizér. RBA hlava je dodávána se spirálkou s s odporem z výroby 1 ohm. Do RBA hlavy je pak možno zhotovit si spirálku vlastní nebo zakoupit už hotové namotané spirálky.

Obsah balení:
1x  Delta II kovový náustek
1x  Delta II tělo clearomizéru
1x  Delta II základna clearomizéru
2x  Delta II LVC atomizérová hlava s odporem 0,5 ohm

Upozornění: Pro správné fungování používejte ve spojení s vhodným gripem/baterií. Ne každý grip je schopen pracovat s tak nízkým odporem.

Výrobce: Shenzhen Kanger Technology Co.,Ltd.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Barva Stříbrná
Délka 70,5 mm (včetně náustku a závitu)
Průměr 22 mm
Objem 3,5 ml
Závit 510
Záruka 2 roky