O nás

Vážení návštěvníci Vítejte na stránkách internetového obchodu www.cigaretanabaterku.cz.

  • Internetový obchod CigaretaNaBaterku nabízí příznivcům e-kouření kvalitní elektronické cigarety osvědčených značek a široký sortiment příslušenství.
  • Součástí nabídky jsou baterie, gripy, e-dýmky, atomizéry a clearomizéry, nabíječky, originální náplně, báze, aromata a pomůcky pro vlastní míchání e-liquidů, náhradní díly, materiál pro opravy a doplňky.
  • Dodavatelé produktů jsou přední světoví výrobci e-cigaret a e-liguidů, jejichž výrobky se vyznačují velmi dobrou funkčností, povedeným designem a vynikajícím dílenským zpracováním. V nabídce naleznete produkty výrobců jako jsou Joyetech, Innokin, Kangertech, Wismec, Microcig, Vision, Aspire, VapeGear, Dekang, Ritchy, Colinss, Inawera, iSmoka-Eleaf, Tobeco, Smok a dalších.
  • Veškeré produkty jsou prověřené a splňují nejpřísnější evropské normy a certifikace.

Internetový obchod CigaretaNaBaterku působí na internetovém trhu od začátku roku 2012. Při volbě nabízeného sortimentu vycházíme hlavně z poznatků a názorů mnoha dlouholetých kuřáků, kteří se pro tuto moderní variantu kouření již rozhodli. Zaměřujeme se na kvalitní prověřené výrobky, které jsou na trhu vyhledávané a spotřebitelem kladně hodnocené.

Mezi veřejností se stává elektronická cigareta stále oblíbenější. Pokud teprve uvažujete vyměnit klasickou cigaretu za moderní a úspornější elektronickou cigaretu nebo pokud už jste si nějakou elektronickou cigaretu zakoupili, ale rádi byste si vyzkoušeli jiný kvalitní typ, doufáme, že právě v našem internetovém obchodě naleznete za rozumnou cenu tu skutečně „Vaši“ cigaretu.

Naší prioritou je maximální spokojenost zákazníků. Objednávky vyřizujeme ještě tentýž den, expedujeme nejpozději následující pracovní den. Nabízíme také možnost osobního odběru objednaného zboží, poradenství a nadstandardní záruční servis.

Věškeré nabízené zboží je skladem, případně uvádíme informačně s předstihem do nabídky i zboží, které je již na cestě od dodavatele s uvedením předpokládané doby naskladnění.

V případě jakýchkoliv Vašich dotazů k námi prodávaným produktům nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Příjemný nákup Vám přeje tým CigaretaNaBaterku. Děkujeme za Vaši návštěvu.

Upozornění:
Zákaz prodeje osobám mladším 18 let dle zákona číslo 379/2005 Sb.
E-cigareta není vhodná pro těhotné ženy a kojící matky.
Náplně do elektronické cigarety obsahují nikotin.
Elektronická cigareta ani její příslušenství není léčivý přípravek ani zdravotnický prostředek.

Vystavené fotografie a texty jsou majetkem cigaretanabaterku.cz. Jejich šíření a použití není bez souhlasu majitele dovoleno.