Rozebíratelný clearomizér ET-S Victory BVC Clearomizer aSpire 3ml

Clearomizér ET-S Victory BVC aSpire s výměnnou žhavící hlavou ve spodní části a kovovým krytem nádržky. Objem 3 ml.
ET-S  Victory aSpire 3 ml
209 Kč
Výrobce: aSpire (Vision)

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

ET-S Victory BVC Clearomizer aSpire s vyměnitelnou žhavící hlavou ve spodní části a objemem nádržky 3ml. Je další verzí Victory clearomizérů, téměř totožnou s ET Victory BDC/BVC aSpire, avšak nádržku má v kovovém krytu s okénky, který ji nejen chrání, ale zároveň designově vytváří celistvý dojem s baterií, obzvlášť pokud barva odpovidá barvě baterie. Nejpůsobivější je v nerezovém provedení s nerezovou baterií. Vyznačuje se maximální kvalitou provedení a skvělou kouřivostí. Designově ani rozměrově se neodlišuje od modelu VT Victory, větší prostor pro náplň vznikl jiným řešením žhavení.

  • Jedná se o systém žhavení se spodní hlavou.
  • Lze použít jak hlavy se 2 spirálkami (BDC=Bottom dual coil) nebo vertikálně uloženou spirálkou (BVC=Bottom vertical coil).
  • Díky vyměnitelné žhavící hlavě lze prodloužit několikanásobně životnost celého clearomizéru.
  • Victory BDC/BVC je kompletně rozebíratelný a všechny důležité části jsou vyrobeny z pevného kovu, horní kovová část s náustkem tvoří celistvý díl a připojení k nádržce je řešeno těsněným závitovým spojem. Všechny části jsou velice precizně zpracovány, takže nehrozí nikde možnost nedoléhání kontaktu a protékání.
  • Vhodný pro všechny typy baterií eGo.
  • Jednoduché plnění - po odšroubování spodního dílu a otočení clearomizéru náustkem dolů se e-liquidem plní přímo z lahvičky. Nalévejte e-liquid dovnitř po stěnách clearomizéru, nikdy ne do středové trubičky, která slouží pro přívod vzduchu. Okénky v kovovém krytu nádržky máte možnost kontroly aktuálního množství náplně během kouření.
  • Výborný výkon a vysoká dýmivost.

Pro gripy které nemají eGo závit je nutné použít redukci 510/eGo.

Výrobce: Vision High Technology

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Objem clearomizéru 3 ml
Odpor 1,8 Ω
Náustek kovový, kulatý
Závit eGo
Záruka 14 dnů (spotřební zboží)

Příslušenství