Rozebíratelný ET-S BDC clearomizér 3ml

BDC clearomizér - typ modelu ET-S o objemu 3 ml s výměnnou dvouspirálkovou žhavící hlavou ve spodní části a kovovým krytem nádržky.
ET-S BDC 3 ml
149 Kč
Výrobce: Microcig

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

BDC Clearomizer ET-S (design aSpire) s vyměnitelnou žhavící hlavou ve spodní části a objemem nádržky 3 ml. Clearomizér má nádržku umístěnou v kovovém krytu s okénky, který ji nejen chrání, ale zároveň designově vytváří celistvý dojem s baterií, obzvlášť pokud barva odpovídá barvě baterie.V nerezovém provedení velmi dobře ladí s nerezovou baterií. Kvalitní zpracování, velmi dobrá kouřivost.

  • Jedná se o systém spodního žhavení s hlavou se 2 spirálkami (BDC=Bottom dual coil).
    Díky vyměnitelné žhavící hlavě lze prodloužit několikanásobně životnost celého clearomizéru.
  • ET-S BDC je kompletně rozebíratelný a všechny důležité části jsou vyrobeny z pevného kovu, horní kovová část s náustkem tvoří celistvý díl, plastová nádržka je opatřena kovovým krytem, spoj pro připojení k baterii je řešen těsněným závitovým spojem na plastovém osazení nádržky. Všechny části jsou velice precizně zpracovány, takže nehrozí nikde možnost nedoléhání kontaktu a protékání.
  • Vhodný pro všechny typy baterií eGo.
  • Jednoduché plnění - po odšroubování spodního dílu a otočení clearomizéru náustkem dolů se e-liquidem plní přímo z lahvičky. Nalévejte e-liquid dovnitř po stěnách clearomizéru, nikdy ne do středové trubičky, která slouží pro přívod vzduchu. Okénky v kovovém krytu nádržky máte možnost kontroly aktuálního množství náplně během kouření.
  • Výborný výkon a vysoká dýmivost.

Pro gripy, které nemají eGo závit, je nutné použít redukci 510/eGo.

Výrobce: Shenzhen Microcig Innovation Technology Co. Ltd

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Objem clearomizéru 3 ml
Odpor 1,8 a 2,1 Ω
Náustek kovový, kulatý
Závit eGo
Záruka 14 dnů (spotřební zboží)

Příslušenství