Eleaf Melo 2 clearomizér 4,5 ml

Kapacitně větší nízkoodporový clearomizér s jednoduchým systémem horního plnění bez nutnosti rozšroubování a velkou rozmanitostí použitelných hlav. Vhodný i pro TC mody.
Eleaf Melo 2 clearomizér 4,5 ml
349 Kč
Původně: 649 Kč
Doprodej
Výrobce: iSmoka-Eleaf

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

Clearomizér Melo 2 od společnosti Eleaf–iSmoka je dalším sub-ohmovým tankem, který se v této vylepšené verzi objevil poprvé v sadě s iStick TC60W, nyní ho lze zakoupit také samostatně. Tento kapacitně velký nízkoodporový tank překvapil svou jednoduchostí plnění a rozsahem (rozmanitostí) žhavících hlav, které jsou k tomuto clearomizéru k dispozici.

Jádrem clearomizéru je nový typ žhavící hlavy s označením EC se spirálkami různých materiálů a 100% japonskou vatou.

  • Díky novým EC kanthalovým hlavám o nízkém odporu je určen pro mody podporující regulovatelný výkon a napětí v rozpětí vhodném pro sub-ohm hlavy. EC hlavy jsou vyráběny ve dvou odporech 0,3  a 0,5 ohm a doporučuje se používat je při výkonu od 30W do 80-100W. Hlavy 0,3 Ω (30-80W), hlavy 0,5 Ω (30-100W).
  • Při použití EC-TC-Ni  (niklových s odporem 0,15 Ω) nebo EC-TC-Ti (titanových (0,5 Ω) hlav pak výhradně pro box mody s možností regulace teploty (TC). Není možné tyto hlavy používat na gripech, které disponují pouze volitelným napětím/výkonem.
  • Pro Melo 2 lze tedy použít stejné žhavící hlavy jako pro iJust 2 (EC hlavy). Kompatibilní jsou rovněž žhavící hlavy pro Aspire Triton a Aspire Atlantis.

Výrobce u tohoto clearomizéru přichází se způsobem plnění bez nutnosti oddělení od gripu a odšroubování základny. Jedná se o jeden z nejpohodlnějších systémů horního-bočního plnění, který je v současnosti k dostání. Tank stačí mírně naklonit na bok, pootočit vrchní částí, čímž se odkryje prostorný otvor pro plnění.

  • Clearomizér je vyroben z kvalitních materiálů (nerezi a pyrexového skla) a jeho velká kapacita 4,5 ml zajistí pohodlné vapování bez nutnosti častého doplňování.
  • Air Flow Control (regulace přívodu vzduchu) je řešena otočným pružným kroužkem na základně.
  • Jednoduché doplňování liquidu uzavíracím otvorem v horní části těla bez obav vniknutí e-liquidu do středové trubičky.
  • Tank je plně rozebíratelný na jednotlivé díly a lze tak bez sebemenších problémů vyčistit.
  • Kovový hladký náustek s výbornou charakteristikou tepelné izolace povrchu.

Obsah balení:
1x Melo 2 náustek
1x Melo 2 tělo
1x EC žhavící hlava 0,5 Ω (kanthal)
1x EC TC-Ni žhavící hlava 0,15 Ω (Ni200)
1x EC TC-Ti žhavící hlava 0,5 Ω (titan)
1x Melo 2 základna
4x silikonové těsnící kroužky (2x červený, 2x modrý)

Doporučení: Před prvním použitím žhavící hlavy důkladně zakápněte žhavící hlavu liquidem (dokud vata saje), aby nedošlo k její napálení. Naplňte tank a vyčkejte ještě 3–5 min. Před prvním potažením snižte výkon na gripu.

Výměna hlavy: Otočte tank závitem nahoru a vyšroubujte základnu. Vyšroubujte starou hlavu a vyměňte jí za novou. Následně celý tank zkompletujte.

Pokud jste zruční a nechcete dokupovat nové továrně vyráběné hlavy, lze si pořídit speciální obnovitelnou ECR hlavu pro vlastní namotávání žhavících spirálek. 100% organickou vatu, která zaručuje tu nejčistší chuť, stejně jako náhradní odporový drát si můžete vždy dokoupit.

Výrobce: iSmoka-Eleaf

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.


Parametry

Materiál nerezová ocel a pyrex
Parametry tanku
Délka 66 mm
Průměr 22 mm
Objem 4,5 ml
Odpor spirálky 0,5 ohm (duální)
Závit 510
Záruka 2 roky