Clearomizér Eleaf iJust 2 s objemem 5,5 ml

Nizkoodporový clearomizér iJust 2 s obrovskou produkcí kouře, s velkým objemem a velmi dobrým odvodem tepla vhodný i pro TC mody.
Výrobce: iSmoka-Eleaf

Prodej skončil

Popis zboží

Clearomizér iJust 2 od společnosti Eleaf–iSmoka je dalším sub-ohmovým tankem, který výbornou produkcí páry předčí mnohé jiné cleromizéry v této kategorii. Díky novým EC kanthalovým hlavám o odporu je určen výhradně pro mody podporující regulovatelný výkon a napětí. Výrobce u tohoto clearomizéru přichází s řadou vylepšení, které jinde nenajdete. Tyto inovace spolu s přívětivou cenou dělají z tohoto tanku velkého konkurenta ostatním clearomizérům v této kategorii.

  • Clearomizér je vyroben z kvalitních materiálů (nerezi a pyrexového skla) a jeho velká kapacita 5,5 ml zajistí pohodlné vapováníbez nutnosti častého doplňování.
  • Unikátní řešení základny s žebrováním na obvodu zajišťuje velmi dobrý odvod přebytečného tepla.
  • Dostatečný průtok vzduchu k nízkoodporové žhavící hlavě zajišťuje větší otvor v základně. To docení zvláště uživatelé, kteří preferují potahování páry přímo do plic.
  • Air Flow Control (regulace přívodu vzduchu) je i u tohoto tanku samozřejmostí. iJust 2 však nemá klasické ovládání vzduchu přímo na základně jako naprostá většina tanků, ale kvůli žebrování je řešen speciálním silikonovým kroužkem. Ten je součástí balení, ale v případ potřeby zle zakoupit i samostatně.
  • Jednoduché doplňování liquidu po odšroubování spodní základny po vnitřní stěně pláště v poloze náustkem dolů. Pozor na přelití a vniknutí e-liquidu do středové trubičky.
  • Tank je plně rozebíratelný na jednotlivé díly a lze tak bez sebemenších problémů vyčistit.

Jádrem clearomizéru je nový typ žhavící hlavy s označením EC s dvojitou paralelní vertikálně umístěnou spirálkou a 100% japonskou vatou. Clearomizér v balení je osazen hlavou s odporem 0,3 ohmEC hlavy jsou vyráběny ve dvou odporech 0,3  a 0,5 ohm a doporučuje se používat je při výkonu od 30W do 80-100W. Hlavy 0,3 Ω (30-80W), hlavy 0,5 Ω (30-100W).

Obsah balení:

1x iJust2 náustek
1x iJust2 tělo tanku
1x EC žhavící hlava (0,3 ohm)
1x iJust2 základna tanku
1x iJust2 kroužek pro úpravu vzduchu

Doporučení: Před prvním použitím žhavící hlavy důkladně zakápněte žhavící hlavu liquidem (dokud vata saje), aby nedošlo k její napálení. Naplňte tank a po zkompletování vyčkejte ještě 3–5 min. Před prvním potažením snižte výkon na gripu.

Výměna hlavy: Otočte tank závitem nahoru a vyšroubujte základnu. Vyšroubujte starou hlavu a vyměňte jí za novou. Následně celý tank doplňte liquidem a zkompletujte.

Lze zakoupit rovněž TC-Ni (niklovou) hlavu s odporem 0,15 ΩTC-Ti (titanovou) hlavu s odporem 0,5 Ω. Tyto typy žhavících hlav je určen výhradně pro box mody s možností regulace teploty (TC). Není možné tyto hlavy používat na gripech, které disponují pouze volitelným napětím/výkonem.

Pokud jste zruční a nechcete dokupovat nové hlavy, lze si pořídit speciální obnovitelnou ECR hlavu pro vlastní namotávání žhavících spirálek. 100% organickou vatu, která zaručuje tu nejčistší chuť, stejně jako náhradní odporový drát si můžete vždy dokoupit.

Výrobce: iSmoka-Eleaf

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.
Výrobek (clearomizer s objemem větším 2ml) je určen výhradně pro beznikotinové náplně.

Parametry

Materiál nerezová ocel a pyrex
Parametry tanku
Délka 67,5 m
Průměr 22 mm
Objem 5,5 ml
Odpor spirálky 0,3 ohm (duální)
Závit 510
Záruka 2 roky