Drip Tip k atomizéru 306 (LR) - dlouhá varianta

Dlouhý Drip Tip k atomizéru 306 do sestavy elektronické cigarety se systémem plnění přímým kapáním e-liquidu na můstek atomizéru.
Drip Tip 306 Long
9 Kč
Původně: 39 Kč
Doprodej

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

Drip Tip 306 pro přímé kapání je určen k dokapávání e-liquidu po malých dávkách přímo na můstek atomizéru 306 (LR), samotný drip tip slouží jako náustek, není to zásobník e-liquidu.

  • Vhodné pro zkušenější e-kuřáky, kteří rádi mění příchuť e-liquidu.
  • Vyroben jako příslušenství přímo k atomizéru 306, je s ním kompatibilní.
  • Drip Tip se nasazuje přímo na atomizér místo cartridge (tanku) a aplikuje se přímé kapání několika kapek e-liquidu přes Drip Tip.
  • Sledováním počtu dokapavání může mít e-kuřák orientačně pod kontrolou množství vykouřených cigaret (4 - 5 kapek e-liguidu odpovídá přibližně 1 krátké klasické cigaretě).
  • Zaručena vynikající nezkreslená chuť e-liquidu, dlouhý Drip Tip uchová pro vdechování příjemnou teplotu kouře.
  • Dlouhý drip dostatečně vyčnívá z kuželového krytu a umožňuje tak pohodlné kouření.

Doporučení:
Z našroubovaného krytu vyčnívá nejen náustková část, ale i kousek rovné části Drip Tipu. U dlouhého dripu tedy nehrozí, že kryt při kouření může nějak vadit. Je tedy určen e-kuřákům, kterým nejen záleží na nezkreslené chuťi a příjemné teplotě vdechovaného dýmu, ale rovněž na celkovém estetickém vzhledu e-cigarety. Díky krytu nasazenému přes atomizér a část Drip Tipu vypadá e-cigareta uceleně a elegantně.

Parametry

Barva černá netransparentní
Délka 44 mm
Materiál dripu plast
Záruka spotřební zboží (záruku nelze uplatnit)