CLR žhavící hlava Joyetech eGo ONE

Náhradní obnovitelná RBA hlava s označením CLR určená pro sérii e-cigaret Joyetech eGo ONE.
CLR žhavící hlava Joyetech eGo ONE
109 Kč
Výrobce: Joyetech

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

Základní žhavící hlavy s označením CL určené pro sérii e-cigaret Joyetech eGo ONE je možné nahradit CLR hlavou, tedy obnovitelnou hlavou s jednoduchým principem výměny vaty, pro opakované používání již hotových spirálek nebo vlastnoručně zhotovené spirálky.

CLR hlavy jsou vhodné pro zkušené uživatele a ty, kteří rádi tvoří a experimentují. Jedná se o RBA hlavu, kterou po opotřebení spirálky není nutné vyhazovat, stačí ji rozšroubovat, vyjmout starou spirálku s vatou a nahradit je.

Jedníá se o hlavu s jednoduchým principem výměny vaty, pro opakované používání již hotových spirálek nebo vlastnoručně zhotovené spirálky.

  • Žhavící hlava CLR 0,5 ohm má menší odpor spirálky, větší průchod a přívod vzduchu (větší průměr kouřovodu 3,5mm), je vhodná pro inhalaci a přímé vdechování do plic. Díky širokému přívodu vzduchu nebudete mít problém páru přímo do plic potáhnout.
  • Žhavící hlava CLR 1 ohm má větší odpor spirálky, menší přívod vzduchu (menší průměr kouřovodu 1,8mm) a je vhodná pro kouření vdechováním do úst, následně z úst do plic. S užším přívodem vzduchu budete muset silněji potáhnout, což simuluje kouření klasických cigaretet.

Doporučení: Před použitím nízkoodporových spirálek se ujistěte, že máte vhodnou baterii.

Výrobce: Schenzhen Joye Technology Co.,Ltd.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Odpor spirálky 0,5 Ω, 1,0 Ω