Baterie značky VapeGear

Manuální eGo baterie VapeGear jsou na trhu elektronických cigaret novinkou, která si právem zaslouží pozornost. Lze je považovat za alternativu srovnatelnou s bateriemi Joyetech. Zárukou kvality použité elektroniky i vysoké výdrže zabudovaných bateriových článků je fakt, že tyto díly dodává pro obě značky stejný výrobce.

Dobíjení: Vyrábějí se baterie jak klasické (dobíjení přes závit), tak i USB (přímodobíjecí, které lze dobíjet i během kouření).

Kapacita: Baterie jsou vyráběny s vysokou (a díky kvalitnímu zabudovanému článku i skutečně reálnou) kapacitou  650 mAh nebo 1000 mAh. Baterie s kapacitou 1300 mAh je v provedení VV (s regulovatelným výstupem napětí). Baterie s nejvyšší kapacitou 2000 mAh je pak v provedení VV/VW (s regulovatelným výstupem napětí a výkonu).

Označení: Značkové baterie VapeGear mají své logo jednak na těle baterie, ale i na spodním víčku. Tím máte jistotu, že se jedná o originál.

Baterie VapeGear eGo-C Upgrade 1000 mAh

Manuální baterie VapeGear eGo-C2 (upgrade) o kapacitě 1000 mAh s možností přepínání do režimu vyššího napětí, kvalitou srovnatelná s bateriemi Joyetech.

Varianty černá stříbrná
Vyprodáno
Baterie VapeGear eGo-C Upgrade 1000 mAh
VapeGear
Doprodej
199 Kč