Baterie VISION Spinner II 1600 mAh

Silná stabilní baterie s exklusivní kapacitou 1600 mAh a plynulým regulovatelným napětím.
Baterie VISION Spinner II 1600 mAh
Doprodej
Výrobce: Vision

Prodej skončil

Popis zboží

Baterie VISION Spinner II 1600 mAh je perfektní silná baterie s obrovskou kapacitou. VISION Spinner II je svým plastickým povrchem přizpůsobená do ruky uživatele tak, že znesnadňuje vyklouznutí.

V tomto velmi zdařilém upgrade jsou oproti předchozí verzi Spinner I použity kvalitnější díly a to přednostně kontrolní hlava (tj - elektronika), kdy díky exkluzivní kapacitě 1600 mAh nedochází k nestabilitě baterie. Díky této kontrolní hlavě baterie vydrží mnohem déle, moderní elektronika slibuje velmi dobrou vlastní životnost.

Baterie má plynulé nastavování výstupního napětí v rozsahu 3,3 až 4,8 V. Regulovatelné výstupní napětí se nastavuje spodním otočným (spin) tvarovaným regulačním kroužkem s křížovým vybráním. Toto řešení nejen designově zajímavě vypadá, ale hlavně je praktické pro jednodušší nastavení. Baterie má 4 základní polohy nastavení napětí - 3.3V, 3.8V, 4.3V a 4.8V. V těchto pozicích na zařízení se otočný kroužek zaaretuje (zapadne) na své místo, lze ale ještě doladit kdekoliv mezi těmito polohami.

Podsvícení spínacího tlačítka ve tvaru V svou barvou zobrazuje úroveň nabití baterie:
Bílá LED dioda indikuje 100% -60% zbývající kapacity 
Modrá LED dioda indikuje 60% ​​-30% zbývající kapacity
Oranžová LED dioda indikuje 30% -0% zbývající kapacity

  • Zamykání a odemykání baterie 5x rychle za sebou jdoucím stiskem tlačítka baterie.
  • Barevná signalizace stavu napětí baterie při sepnutí tlačítka, signalizace nutnosti dobití 15x zablikáním tlačítka, signalizace zapnutí /vypnutí 5x zablikáním tlačítka.
  • Doporučujeme k této baterii používat výhradně nabíječku 420 mA (ne slabší).
  • Doba dobíjení baterie s kapacitou 1600 mAh cca 4 hodiny.
  • Baterie je opatřena standardním závitem eGo/510 a je tak kompatibilní se všemi typy atomizérů, cartomizérů, clearomizérů a dalšími zařízeními se závitem eGo/510.
  • PCB - ochrana baterie proti zkratu (ochrana PCB hlídá baterii a v případě zkratu ihned přeruší dodávku napětí, čímž chrání baterii před poškozením).

Výrobce: Vision High Technology

Každá baterie Vision Spinner II 1600 mAh od společnosti VISION má od výrobce svůj stírací štítek s bezpečnostním kódem, což umožňuje ověření autentičnosti na oficiálních internetových stránkách.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Kapacita 1600 mAh
Životnost baterie 300 nabití
Výstupní napětí 3,3 - 4,8 V
Délka baterie 124,5 mm
Průměr baterie 16,5 mm
Záruka 6 měsíců