Baterie VapeGear eGo-C Upgrade s USB 1000 mAh

Manuální baterie VapeGear eGo-C UPGRADE s USB portem, zvýšenou ochranou proti zátěži a možností přepnutí napětí, kvalitou srovnatelná s bateriemi Joyetech.
Výrobce: VapeGear

Prodej skončil

Popis zboží

USB baterie VapeGear eGo-C UPGRADE je funkcemi, kvalitou i precizností provedení srovnatelnou alternativou k bateriím známější značky Joyetech. Nejdůležitější díly - elektronika a články jsou do těchto baterií dodávány stejným výrobcem jako firmě Joyetech. Články v těchto bateriích disponují velmi dlouhou výdrží i dostatečným výstupním napětím potřebným k správnému odpařování.

  • Baterie eGo-C s funkcí Upgrade disponuje dvěma režimy. Baterii lze snadno přepínat z běžného režimu 3,3 V do režimu vyššího napětí 4,2 V, ve kterém dochází k rychlejšímu žhavení. Přepnutí se provádí při uzamčené baterii podržením tlačítka do doby, kdy zabliká oranžovou barvou. Ta signalizuje, že baterie pracuje ve druhém režimu (vyšší napětí). Přepnutí do základního režimu se provede stejným způsobem. Základní režim s nižším napětím je sigmalizován barvou modrou.
  • Možnost připojení všech typů atomizéru, cartomizéru, clearomizérů , giantomizérů či smokymizérů se závitem 510 i eGo.
  • Baterie je tzv. Passtrough, tedy přímodobíjecí. Má USB port k připojení kabelu nabíječky, který umožňuje uživateli e-kouřit také během nabíjení. Po odšroubování krytky na konci baterie je možné přípojit přiložený kabel (USB Mini) a současně baterii dobíjet i používat. Po připojení k nabíječce svítí spodní část baterie červeně, jakmile je plně dobita, zhasne.
  • Pojistka proti nechtěnému sepnutí - 5x stisknutí tlačítka během 2 vteřin zamkne baterii a stejným způsobem odemkne.
  • K běžnému nabíjení této baterie doporučujeme používat standartní nabíječku k nabíjení přes závit (určenou pro eGo baterie) a to výhradně nabíječku 420 mA (ne slabší).
  • Doba dobíjení baterie s kapacitou 1000 mAh cca 3 až 4 hodiny.
  • Značkové baterie VapeGear mají své logo jednak na těle baterie, ale i na spodním víčku. Tím máte jistotu, že se jedná o originál.

Balení: 1 ks baterie + 1 ks propojovací USB kabel

Postup přepínání napětí:
Když jste v režimu běžného napětí (3,3 V), uzamkněte baterie pěti rychlými stisky, tlačítko třikrát modře zabliká. Po uzamknutí podržte tlačítko po dobu cca. 5-ti vteřin. To zabliká třikrát oranžově na potvrzení přepnutí do režimu vyššího napětí 4,2 V. Baterii můžete používat, stačí ji opět pěti stisknutími odemknout. Při používání v režimu vyššího napětí svítí tlačítko oranžově. Stejným způsobem baterii přepnete z vyššího režimu na nižší.

Záruka: 24 měsíců na výrobní vady, 6 měsíců na kapacitu (obvyklá doba životnosti je 6 – 12 měsíců, po této době již článek nemusí mít plnou kapacitu a již nemusí zvládnout dostatečné výstupní napětí. Z těchto důvodů se doporučuje po této době zakoupení nové baterie).


Výrobce: VapeGear

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Délka kabelu USB 1 m
Délka 102 mm
Kapacita 1000 mAh
Životnost baterie 300 nabití
Výstupní napětí přepinatelné 3,3 V nebo 4,2 V
Průměr baterie 14 mm
Záruka 6 měsíců

Příslušenství