Baterie VapeGear eGo-C Upgrade 1000 mAh

Manuální baterie VapeGear eGo-C2 (upgrade) o kapacitě 1000 mAh s možností přepínání do režimu vyššího napětí, kvalitou srovnatelná s bateriemi Joyetech.
Baterie VapeGear eGo-C Upgrade 1000 mAh
199 Kč
Původně: 389 Kč
Doprodej
Výrobce: VapeGear

Skladem
odesíláno ihned

Popis zboží

Baterie VapeGear eGo-C2 je funkcemi, kvalitou i precizností provedení srovnatelnou  alternativou k bateriím známější značky Joyetech. Nejdůležitější díly - elektronika a články jsou do těchto baterií dodávány stejným výrobcem jako firmě Joyetech. Články v těchto bateriích disponují velmi dlouhou výdrží i dostatečným výstupním napětím potřebným k správnému odpařování.

  • Baterie s funkcí Upgrade (s označením eGo-C2) disponuje dvěma režimy. Baterii lze snadno přepínat z běžného režimu do režimu vyššího napětí, ve kterém dochází k rychlejšímu žhavení. Přepnutí se provádí při uzamčené baterii podržením tlačítka do doby, kdy zabliká oranžovou barvou. Ta signalizuje, že baterie pracuje ve druhém režimu (vyšší napětí). Přepnutí do základního režimu se provede stejným způsobem. Základní režim s nižším napětím je sigmalizován barvou modrou.
  • Zamykání a odemykání baterie 5x rychle za sebou jdoucim stiskem tlačítka baterie.
  • Dobíjení je klasické (dobíjení přes závit), doporučujeme k této baterii používat výhradně nabíječku 420 mA (ne slabší).
  • Doba dobíjení baterie s kapacitou 1300 mAh cca 3 až 5 hodin.
  • Baterie má signalizaci stavu nabití. V běžném režimu se mění barva podsvícení tlačítka podle aktuálního nabití baterie. Bílá barva signalizuje nabití více než 50 %, světle modrá barva 10-50 % a tmavě modře svítí tlačítko těsně před vybitím, kdy je potřeba již baterii dobít.
  • Baterie VapeGear je opatřena standardním závitem (stejným jako baterie Joyetech) a je tak kompatibilní se všemi typy atomizérů, cartomizérů, clearomizérů a dalších se závitem eGo/510.
  • Automatické vypnutí po 10-ti vteřinách žhavení, aby nedošlo k přepálení atomizéru při nechtěném sepnutí.
  • Pokročilá ochrana proti zkratu a ochrana proti nízkému napětí.
  • Značkové baterie VapeGear mají své logo jednak na těle baterie, ale i na spodním víčku. Tím máte jistotu, že se jedná o originál.


Výrobce: VapeGear

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Parametry

Délka 98 mm
Kapacita 1000 mAh
Životnost baterie 300 nabití
Průměr baterie 14 mm
Záruka 6 měsíců

Příslušenství